GIGABYTE Matična ploča B450 AORUS Pro rev. 1.0
SKU
PLO02707
Cena sa popustom
15.169,99 RSD
Cena
18.499,99 RSD
Ušteda
3.330,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Osnovne karakteristike - Procesorsko ležište (socket): AMD® AM4 Čipset: AMD® B450 Memorija - Tip memorije: DDR4 Memorijski slotovi: 4x DDR4 Podržane memorije: 2.133MHz,2.400MHz,2.667MHz,2.933MHz,3.200MHz (O.C.) Maksimalna ukupna memorija: 64GB Ostale osobine: Dvokanalni (Dual-channel) režim rada memorije,Podrška za Extreme Memory Profile (XMP) Slotovi - PCI Express x16 slot: 1x PCI Express 3.0 PCI Express x4 slot: 1x PCI Express 2.0 PCI Express x1 slot: 2x PCI Express 2.0 Multi-card podrška: AMD CrossFire™ Skladišni interfejs - SATA priključci (ukupno): 6 SATA priključci: 6x SATA III Ostali skladišni interfejs: 2x M.2 RAID: RAID 0,RAID 1,RAID 10 Mreža - Žična mreža (LAN): 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) Model: Intel® Audio - Broj kanala: 8 (7.1) Model: Realtek® Napomena: High Definition Priključci na zadnjem panelu - HDMI priključci: 1x HDMI DVI priključci: 1x DVI-D Dual Link Ukupno USB priključaka: 6 Ukupno USB C priključaka: 1 USB 3.1 priključci: 1 (Tip A) Gen2,1 (Tip C) Gen2,4 (Tip A) Gen1 RJ-45 (LAN): 1 Audio: 1x S/PDIF optički,5x 3.5mm Unutrašnji priključci - Naponski priključci: 1x 8 pin 12V Power Connector,ATX 24pin USB 3.1: 1 (podrška za 2 USB 3.1 porta) USB 2.0: 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) Audio: 1x Front panel audio Ostali priključci: 1 x Clear CMOS jumper,1 x front panel header,1 x water cooling CPU fan header,1x CPU Fan Connector,1x TPM Header,2 x digital LED strip headers,2 x digital LED strip power select jumpers,2 x RGB Header(s),2x System Fan header Napomena: Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu Fizičke karakteristike - Format: ATX Dimenzije: 305mm x 244mm Pakovanje: Full box retail Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Čipset | AMD® B450 |
| Bar kod | 4719331803841 |
| RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10 |
| AUDIO | 1x Front panel audio |
| MODEL | Realtek® |
| USB 2.0 | 2 (podrška za 4 USB 2.0 porta) |
| USB 3.1 | 1 (podrška za 2 USB 3.1 porta) |
| NAPOMENA | Za iskorišćavanje određenih internih konektora potrebni su dodatni bracket-i ili priključci na kućištu |
| BROJ KANALA | 8 (7.1) |
| RJ-45 (LAN) | 1 |
| SATA PRIKLJUČCI | 6x SATA III |
| MEMORIJSKI SLOTOVI | 4x DDR4 |
| PODRŽANE MEMORIJE | 2.133MHz, 2.400MHz, 2.667MHz, 2.933MHz, 3.200MHz (O.C.) |
| MULTI-CARD PODRŠKA | AMD CrossFire™ |
| PCI EXPRESS X1 SLOT | 2x PCI Express 2.0 |
| PCI EXPRESS X4 SLOT | 1x PCI Express 2.0 |
| USB 3.1 PRIKLJUČCI | 1 (Tip A) Gen2, 1 (Tip C) Gen2, 4 (Tip A) Gen1 |
| NAPONSKI PRIKLJUČCI | 1x 8 pin 12V Power Connector, ATX 24pin |
| PCI EXPRESS X16 SLOT | 1x PCI Express 3.0 |
| ŽIČNA MREŽA (LAN) | 1x 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet) |
| SATA PRIKLJUČCI (UKUPNO) | 6 |
| UKUPNO USB C PRIKLJUČAKA | 1 |
| MAKSIMALNA UKUPNA MEMORIJA | 64GB |
| OSTALI SKLADIŠNI INTERFEJS | 2x M.2 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | GIGABYTE Matična ploča B450 AORUS Pro rev. 1.0 |
|---|---|
| Tip | Matična poloča |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.