APPLE IPhone 14 Plus 6/512GB, Midnight
SKU
154746
Cena sa popustom
177.037,99 RSD
Cena
215.899,99 RSD
Ušteda
38.862,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 10 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Ekran: 6.7", Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (HBM), 1200 nits (peak)
- Operativni sistem: iOS 16, upgradable to iOS 17.0.3
- Procesor: Hexa-core (2x3.23 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard)
- Chipset: Apple A15 Bionic (5 nm)
- GPU: Apple GPU (5-core graphics)
- RAM: 6 GB
- Interna memorija: 512 GB
- Zadnja kamera: 12 MP + 12 MP
- Prednja kamera: 12 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
- USB: Lightning, USB 2.0
- Radio: Ne
- Senzori: Face ID, ubrzanja, blizine, kompas, žiroskop, barometar
- Baterija: 4323 mAh
- Punjenje: 15 W Bežično
- Dimenzije: 160.8 x 78.1 x 7.8 mm
- Masa: 203 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Apple |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 12 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 12 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | IOS |
| RAM | 6 GB |
| Procesor | Hexa Core |
| Rezolucija | 2778 x 1284 |
| Dijagonala (in) | 6.7" |
| Bar kod | 194253375708 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.