APPLE IPhone SE 4/64GB, crvena
SKU
154913
Cena sa popustom
71.749,99 RSD
Cena
87.499,99 RSD
Ušteda
15.750,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 10 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
- Ekran: 4.7", Retina IPS LCD, 625 nits (typ)
- Operativni sistem: iOS 15.4, upgradable to iOS 17.1.1
- Procesor: Hexa-core (2x3.22 GHz Avalanche + 4x1.82 GHz Blizzard)
- Chipset: Apple A15 Bionic (5 nm)
- GPU: Apple GPU (4-core graphics)
- RAM: 4 GB
- Interna memorija: 64 GB
- Zadnja kamera: 12 MP
- Prednja kamera: 7 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot
- Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: --
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS
- USB: Lightning, USB 2.0
- Radio: Ne
- Senzori: Otisaka prsta, Ubrzanja, Prepoznavanja lica, žiroskop, kompas
- Baterija: 2018 mAh
- Punjenje: 20W
- Dimenzije: 138.4 x 67.3 x 7.3 mm
- Masa: 144 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Apple |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 7 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 12 MP |
| Interna memorija | 64 GB |
| Operativni sistem | IOS |
| RAM | 4 GB |
| Procesor | Hexa Core |
| Rezolucija | 750 x 1334 |
| Dijagonala (in) | 4.7" |
| Bar kod | 194253013709 |
| KATEGORIJA | Smart mobilni telefoni |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.