APPLE MacBook Air 13.6 inch M5 10-core CPU 10-core GPU 16GB 1TB SSD Silver (MDH84)
SKU
EP3009910
Cena sa popustom
202.999,99 RSD
Cena
249.999,99 RSD
Ušteda
47.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.999,99RSD
None
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Apple |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 13.4" |
| Operativni sistem | Mac OS |
| Gaming | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Hard disk 1 | 1 TB |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Bar kod | 195950687859 |
Deklaracije
| Tip | Laptopovi |
|---|---|
| Zemlja proizvodnje | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Naziv, vrsta robe i model | APPLE MacBook Air 13.6 inch M5 10-core CPU 10-core GPU 16GB 1TB SSD Silver (MDH84) |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.