GRUNDIG Televizor 43 GFU 7800 B, Ultra HD, Android Smart
SKU
TVZ02127
Cena sa popustom
36.899,99 RSD
Cena
44.999,99 RSD
Ušteda
8.100,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Ekran - Veličina ekrana: 43" (109cm) Rezolucija: 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: LED Tip panela: Direct LED Dinamički kontrast: DCR Plus Osvežavanje: 50Hz Idealna razdaljina za gledanje: Već od 165 cm Ostalo: HDR Video - Digitalni signal: CI+,DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 Video signal: HEVC/H.265 Audio - Snaga zvučnika: 2 x 8W Tehnologije: Magic Fidelity,Dolby Digital Priključci / Slotovi - Antenski: 1x F tip,1x RF tip HDMI ulaz: 3 Audio izlaz: 3.5mm Ukupno USB priključaka: 2 USB: 2x USB(Tip A) Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 (Ethernet LAN) Dodatne funkcije - Wi-Fi™: Da Opis bežične veze: Integrisani Wi-Fi,Wi-Fi Miracast™ (kloniranje sadržaja sa pametnih uređaja) Operativni sistem: Smart TV Dodatne funkcije: Automatsko gašenje,EPG,Smart TV,Snimanje sadržaja na spoljnu USB memoriju,Tajmer Aplikacije: App. Store,Internet browser,Netflix Ostalo: Quad Core procesor Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 200mm x 200mm Masa: 8.95kg Boja: Crna Dimenzije: 967.9mm x 618.8mm x 239.8mm (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Grundig |
|---|---|
| Bluetooth | Ne |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 3 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 200 x 200 |
| Operativni sistem | Android |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| USB priključak | 2 |
| Dijagonala (in) | 43" |
| Bar kod | 4013833050483 |
| USB | 2x USB(Tip A) |
| MASA | 8.95kg |
| APLIKACIJE | App. Store, Internet browser, Netflix |
| AUDIO IZLAZ | 3.5mm |
| TEHNOLOGIJE | Magic Fidelity, Dolby Digital |
| OSVEŽAVANJE | 50Hz |
| DODATNE FUNKCIJE | Automatsko gašenje, EPG, Smart TV, Snimanje sadržaja na spoljnu USB memoriju, Tajmer |
| DINAMIČKI KONTRAST | DCR Plus |
| OPIS BEŽIČNE VEZE | Integrisani Wi-Fi, Wi-Fi Miracast™ (kloniranje sadržaja sa pametnih uređaja) |
| IDEALNA RAZDALJINA ZA GLEDANJE | Već od 165 cm |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.