HISENSE Televizor 65U8HQ, Ultra HD, Smart
SKU
TVZ02374
Cena sa popustom
155.553,99 RSD
Cena
189.699,99 RSD
Ušteda
34.146,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Karakteristike - Energetska klasa: G Ekran - Veličina ekrana: 65" (165cm) Rezolucija: 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: ULED Tip panela: ADS Pozadinsko osvetljenje: Mini LED Nativni kontrast: 1.200:1 Osvežavanje: 120Hz Osvetljenje: 500cd/m² Odnos stranica: 16:9 Uglovi gledanja: 178° horizontalni,178° vertikalni Paleta boja: 1.07 milijardi boja Ostalo: Anti-Glare,Dolby Vision,Dolby Vision IQ,HDR10,HDR10+,HDR10+ Adaptive,HLG,IMAX Enhanced,Local dimming,Quantum Dot Color,Ultra Smooth Motion,Wide Color Gamut Video - Digitalni signal: Analog,CI+,DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Video signal: H.263,H.264,H.265,MKV,MP4,MPEG4 Formati: 3GPP,AVI,DivX,XviD Audio - Formati: AAC,AAC+,FLAC,M4A,MP3,WAV,WMA Snaga zvučnika: 4x10W + 20W + 2x5W Tehnologije: Dolby Atmos,Dolby Audio,DTS Virtual:X™,WiSA (Wireless Spatial Sound) Priključci / Slotovi - Antenski: 1x RF tip HDMI ulaz: 4 Analogni video ulazi: Kompozitni Audio izlaz: 3.5mm,Digital optical audio Ukupno USB priključaka: 2 USB: 1x USB 2.0,1x USB 3.0 Ostali priključci / Slotovi: RJ-45 (Ethernet LAN),Sat In Dodatne funkcije - Wi-Fi™: Da Bluetooth™: Da Opis bežične veze: Bluetooth™,DLNA,Wi-Fi 6,Wi-Fi Direct Operativni sistem: VIDAA U6.0 Dodatne funkcije: Alexa,Anyview Cast,Anyview Stream,Chromecast,Google Assistant Podržane tehnologije: 4K Upscaling,AMD FreeSync™ Premium technology,Game Mode Pro,MEMC tehnologija,Noise Reduction Upravljanje: Govorno navođenje,Pomoću pametnog telefona i tableta Teletekst: Da Aplikacije: Amazon Prime Video,Deezer,Disney+,NBA,Netflix,Plex,Rakuten TV,Redbull TV,UEFA TV,YouTube Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 300mm Masa: 26.5kg,31.5kg (sa postoljem) Boja: Crna Dimenzije: 1.452mm x 858mm x 78mm,1.452mm x 914mm x 307mm (sa postoljem) Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca Napomena: Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu: https://cc.hisense.com/rs/produzena-garancija
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Hisense |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 4 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 400 x 300 |
| Operativni sistem | Vidaa U |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| USB priključak | 2 |
| Dijagonala (in) | 65" |
| Bar kod | 6942147476932 |
| USB | 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 |
| MASA | 26.5kg, 31.5kg (sa postoljem) |
| NAPOMENA | Pravo na 5 godina garancije ostvaruje se isključivo registracijom na sajtu |
| TELETEKST | Da |
| APLIKACIJE | Amazon Prime Video, Deezer, Disney+, EON, NBA, Netflix, Plex, Rakuten TV, Redbull TV, UEFA TV, YouTube |
| AUDIO IZLAZ | 3.5mm, Digital optical audio |
| PALETA BOJA | 1.07 milijardi boja |
| TEHNOLOGIJE | Dolby Atmos, Dolby Audio, DTS Virtual |
| UPRAVLJANJE | Govorno navođenje, Pomoću pametnog telefona i tableta |
| OSVEŽAVANJE | 120Hz |
| ODNOS STRANICA | 16 |
| DODATNE FUNKCIJE | Alexa, Anyview Cast, Anyview Stream, Chromecast, Google Assistant |
| NATIVNI KONTRAST | 1.200 |
| OPIS BEŽIČNE VEZE | Bluetooth™, DLNA, Wi-Fi 6, Wi-Fi Direct |
| ANALOGNI VIDEO ULAZI | Kompozitni |
| POZADINSKO OSVETLJENJE | Mini LED |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | HISENSE Televizor 65U8HQ, Ultra HD, Smart |
|---|---|
| Tip | Svi televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | GORENJE DOO |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.