HONOR Magic6 Lite 5G 8/256GB, crna
SKU
1040077
Cena sa popustom
27.499,99 RSD
Cena
33.899,99 RSD
Ušteda
6.400,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Ekran: 6.78", AMOLED, 1B colors, 120Hz, 1200 nits (peak)
- Operativni sistem: Android 13, Magic UI 7.2
- Procesor: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm)
- GPU: Adreno 710
- RAM: 8 GB
- Interna memorija: 256 GB
- Zadnja kamera: 100 MP + 5 MP + 2 MP, PDAF, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 16 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.1, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: --
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, kompas, blizine
- Baterija: 5300 mAh
- Punjenje: 35W
- Dimenzije: 163.6 x 75.5 x 8 mm
- Masa: 185 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 16 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 100 MP + 5 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1220 x 2652 |
| Dijagonala (in) | 6.78" |
| Bar kod | 6936520832446 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | HONOR Magic 6 Lite 5G 8/256GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.