HONOR Magic7 Lite 5G 8/256GB, crna
SKU
5109BMFW
Cena sa popustom
30.890,00 RSD
Cena
35.990,00 RSD
Ušteda
5.100,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
80%
4.78
(46)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
- Ekran: 6.78", AMOLED, 1B colors, 120Hz, 4000 nits (peak), 1224 x 2700 pixels
- Operativni sistem: Android 14, MagicOS 8
- Procesor: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A78 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Qualcomm SM6450 Snapdragon 6 Gen 1 (4 nm)
- GPU: Adreno 710
- RAM: 8 GB
- Interna memorija: 256 GB
- Zadnja kamera: 108 MP + 5 MP PDAF, OIS, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 16 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.1, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, kompas, blizine
- Baterija: Si/C 6600 mAh
- Punjenje: 66W
- Dimenzije: 162.8 x 75.5 x 8 mm
- Masa: 189 g.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 16 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 108 MP + 5 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1224 x 2700 |
| Dijagonala (in) | 6.78" |
| Bar kod | 6936520856817 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | HONOR Magic7 Lite 5G 8/256GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
80%
4.78
(46)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (6)
4.7 od 5
6 recenzije
1-6 od 6 recenzija
Preporuka!
Aleksandar | 2026-02-21 00:08:26
Dobar telefon
Al sam ga manje platio kad je ozasao, nego sto mu je ova cena trenutno...
Morate biti prijavljeni.
Preporuka!
Dragoslav | 2026-02-17 00:44:39
Odličan mobilni telefon
Fenomenalan telefon u srednjem cenovnom rangu. Veoma sam zadovoljan. Svaka preporuka. Bolji je od Xiaomi Redmi note 15 lite.
Morate biti prijavljeni.
Preporuka!
Milorad | 2026-01-10 15:48:58
Veoma zadovoljan sa kupovinom
Proivod u potpunosti odgovara navodu prodavca
Morate biti prijavljeni.
Preporuka!
Gašpar | 2025-12-28 07:40:16
Honor Magic 7 Lite
Morate biti prijavljeni.
Preporuka!
Miomir | 2025-12-05 11:47:18
HONOR Magic7 Lite 5G
Odlican telefon.Ima 5g.Za sada radi odlicno.Moja preporuka.
Morate biti prijavljeni.
Vladimir | 2025-02-08 12:48:23
Odlican
Bukvalno savrsen telefon. Sve preporuke. Odlican odnos ulozeno-dobijeno
Morate biti prijavljeni.
Pitanja i odgovori (4)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
1-3 od 4 pitanja kupaca
PITANJE:
Da li mogu dobiti cenu od 30999,99 dinara od 13 marta 2026.god na admistrativnu zabranu na 6 mes uz naravno prateće troškove obrade.
Tehnomedija mi daje ponudu od 30000 din.Hvala unapred.
Sasa Prokic
ODGOVOR:
Zdravo. Cene i akcije se redovno ažuriraju i menjaju. Pozivamo te da redovno pratiš našu internet stranicu. Ista se svakodnevno ažurira. :)
ePlaneta tim
PITANJE:
Kako da dobijem administrativnu zabranu, to jest ugovor sa firmom? Moja firma ima sa planetom sport aki nema sa eplanetom da li je to isto? Ako se za to odlučim kakva je procedura?
Vladan
ODGOVOR:
Pozdrav. :) U pitanju je ista kompanija. Za više detalja možeš kontaktirati našu korisničku podršku.
ePlaneta tim
PITANJE:
Da li se dobija garancija i koliko?
Danica Jovanović
ODGOVOR:
Uz svaki kupljeni artikal putem ePlanete dobijaš garanciju na 2 godine uz sačuvan račun od obavljene kupovine. :)
ePlaneta tim