HONOR Magic7 Pro 5G 12/512GB, crna
SKU
1040112
Cena sa popustom
100.699,99 RSD
Cena
122.699,99 RSD
Ušteda
22.000,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
- Ekran: 6.8", LTPO OLED, 1B colors, 120Hz, Dolby Vision, HDR, 1600 nits (HBM), 5000 nits (peak), 1280 x 2800 pixels
- Operativni sistem: Android 15, MagicOS 9
- Procesor: Octa-core (2x4.32 GHz Oryon V2 Phoenix L + 6x3.53 GHz Oryon V2 Phoenix M)
- Chipset: Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm)
- GPU: Adreno 830
- RAM: 8 GB
- Interna memorija: 512 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 200 MP + 50 MP PDAF, OIS, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 50 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.4, A2DP, LE, aptX HD
- NFC: Ne
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS (L1+L5), GLONASS, BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a)
- USB: USB Type-C 3.2, DisplayPort 1.2, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, kompas, blizine, Emergency SOS via satellite (poruka i poziv)
- Baterija: Si/C 5850 mAh
- Punjenje: 100W
- Dimenzije: 162.7 x 77.1 x 8.8 mm
- Masa: 223 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Honor |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 50 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 200 MP + 50 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1280 x 2800 |
| Dijagonala (in) | 6.8" |
| Bar kod | 6936520858712 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | HONOR Magic7 Pro 5G 12/512GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.