HP Laptop 250 G9 (B3AG5AT) 15.6" FHD AG Core 3-100U 8GB 512GB GLAN 1YR SRB Win11Pro
SKU
48277
Cena sa popustom
51.919,99 RSD
Cena
81.609,99 RSD
Ušteda
29.690,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1920 x 1080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core 3 Model procesora: 100U Broj jezgara procesora:6 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 4.7GHz Keš memorija procesora: 10MB L3 cache |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB (1x8) Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 512GB SSD interfejs: PCIe NVMe |
| Graficka karta | Intel™ Graphics |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.2 |
| Slotovi | 1 USB Type-C 10Gbps signaling rate; 2 USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 AC power; 1 HDMI 1.4b; 1 stereo headphone/microphone combo jack 1 RJ-45 |
| Kamera | HD 720p |
| Audio | Stereo speakers, integrated digital microphone |
| Baterija | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm Masa: 1.52kg Boja: Tamno siva (Dark ash silver) Slovni raspored tastera: SR |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2025130700906 |
| Serija | 250 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.