Klima uređaj MAX MAC24IAWL Inverter
SKU
EP2940332
Cena sa popustom
76.350,00 RSD
Cena
82.150,00 RSD
Ušteda
5.800,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
55.999,99RSD
Cena
37.999,99RSD
| Tip | Inverter klima |
| Proizvođač | Max |
| Model | MAC24IAWL |
| Kapacitet hlađenja | 24566 7.3 (1.8 - 7.4) |
| Kapacitet grijanja | 24566 7.3 (1.8 - 8.0) |
| Freon | R32 |
| SEER koeficijent | 6.53 |
| SCOP koeficijent | 4.09 |
| Nivo buke (unutrašnja jedinica) | 63 dB |
| Nivo buke (spoljašnja jedinica) | 66 dB |
| SCOP energetska klasa: | A++ |
| Boja | Bela |
| Dimenzije (ŠxVxD) | Unutrasnja jedinica: 1082×330×233mm Spoljasnja jedinica: 900×700×350mm |
| Težina | Unutrašnja jedinica: 12.5 kg Spoljašnja jedinica: 39 kg |
| Prava potrošača: | Zakonska saobraznost 2 godine |
| EAN: | 8606033680527 |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | MAX |
|---|---|
| Bar kod | 8606033680527 |
Deklaracije
| Tip | Klime |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Uspon |
| Naziv, vrsta robe i model | Klima uređaj MAX MAC24IAWL Inverter |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
73.850,00RSD
Cena
68.650,00RSD
Stara cena
12.299,99RSD
Cena
9.101,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.