BOSCH Kombinovani frižider KGN39LBE5
SKU
KGN39LBE5
Cena sa popustom
119.965,99 RSD
Cena
146.299,99 RSD
Ušteda
26.334,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
DizajnColorGlass Edition,Vrata: crna bojaStranice: Pearl grey (VZF 07127)Vertikalna ručkaLED sa Soft Start osvetljenje frižideraKomfor i bezbednostNoFrostHome Connect: Home Connect (samo u zemljama u kojima je usluga Home Connect dostupna)Home Connect, Dongle as special accessoryElektronska regulacija temperature sa LCD prikazomSuper hlađenjeOptički i akustički sistem upozoravanja kod otvorenih vrataRashladni deoMulti Airflow-SystemBr. površina za odlaganje od sigurnosnog stakla: 5 (podesive po visini: 3), od toga 4 izvlačiveBroj polica za odlaganje na vratima: 4Nosač za flašeBroj polica za odlaganje na vratima: 4, od toga 1 pregrada za puter / sirPregrada za puter/sirBr. velikih površina za odlaganje na vratima: 1, broj malih površina za odlaganje: 2SvežinaVitaFresh plus fioka sa podesivom vlažnošću - čuva svežinu voća i povrća do 2x duže, 2 VitaFresh plus 0°C fioke sa podesivom temperaturom - čuva svežinu ribe i mesa do 2 x dužeDeo za zamrzavanjeBroj prozirnih fioka za zamrzavanje: 3, od toga 1 Big-BoxKalendar za smrznutu hranuDimenzijeDimenzije (V x Š x D): 203 x 60 x 66 cmTehničke informacijeDesno otvaranje vrata, promenljivoSpreda nogice podesive po visini, pozadi točkićiPriključna snaga: 100 WNapon: 220 - 240 V VPribor3 x Posuda za jaja, 1 x Posuda za ledene kockePriborOsnovne informacijeEnergetska klasa: A++, kWh/godišnje: 273Staklena vrata: crna bojaUnutrašnjost opremljena metalnim aplikacijamaOdvojeno upravljanje temperature u rashladnom i zamrzivačkom deluAutomatsko otapanje u delu za hlađenje i zamrzavanjehyperFresh 0° C : riba i meso ostaju sveži i do dva puta dužeVarioZone - odstranjive staklene police za dodatni prostorKlasa energetske efikasnosti(EU19_EEK_D): ENeto zapremina (l): 368 lUkupan kapacitet zamrzivača (I): 279 lKapacitet zamrzavanja (l): 89 lKapacitet zamrzavanja (kg/24h) : 10 kgProsečna godišnja potrošnja energije u kilovat satima godišnje (kWh/a): 238Klimatska klasa: SN-TEmisije buke u vazduhu : 39 dBČuvanje kod kvara električne energije (h): 12
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Bosch |
|---|---|
| Zapremina zamrzivača | 87 L |
| Zapremina frižidera | 279 L |
| Energetski razred | A++ |
| Dubina | 66 cm |
| Visina | 87 cm |
| Širina | 60 cm |
| Bar kod | 4242005209361 |
| TIP UTIČNICE | Gardy plug w/ earthing |
| POLICE ZA BOCE | Da |
| NETO TEZINA (KG) | 86.3 |
| PODESIVE STOPICE | Yes - front only |
| OSVETLJENJE BUBNJA | Da |
| PODESIVA TEMPERATURA | Da |
| UNUTRAŠNJI VENTILATOR | Ne |
| UGRAĐEN DODATNI PRIBOR | 3 x Posuda za jaja, 1 x Posuda za ledene kocke |
| BROJ POLICA U FRIŽIDERU | 5.0 |
| DUGME ZA SUPER HLAĐENJE | Da |
| DUGME ZA SUPER ZAMRZAVANJE | Da |
| PRIKAZ KOD OTVORENIH VRATA | Ne |
| AUTOMATSKO PRIPREMANJE LEDA | Ne |
| DUŽINA PRIKLJUČNOG KABLA (CM) | 240.0 |
| BROJ PODESIVIH POLICA U FRIŽIDERU (KOMAD) | 3.0 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.