LENOVO Tablet ZA6W0036RS Tab M10 HD 2ndGen (TB-X306F)
SKU
068588
Cena sa popustom
18.989,00 RSD
Cena
24.999,00 RSD
Ušteda
6.010,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
80%
4.4
(10)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
10.1" HD (1280x800) TDDI 400n, MTK Helio 8-Core 2.3GHz, 4GB, 64GB, GPS, WiFi-AC, BT5.0, USB-C, Dolby Atmos, Cam:F-5.0MP-FF/B-8.0MP-AF, mSD (1TB max), 5000mAh, Android 10
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 10.1" |
| Sim slot | Ne |
| Internet konekcija | WiFi |
| GPS | Da |
| Tip ekrana | IPS |
| Interna memorija | 64 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Rezolucija | 1280 x 800 |
| Bar kod | 195042521344 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
80%
4.4
(10)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.