LG Kombinovani frižider GBB72MBUBN
SKU
GBB72MBUBN
Cena sa popustom
115.537,99 RSD
Cena
140.899,99 RSD
Ušteda
25.362,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Kombinovani frižider - zamrzivač dole, Total No Frost, B, 384L (277+107), Door Cooling+™, Linear cooling, Wi-Fi, Fresh balancer & converter, Express cooling, 2xSklopiva polica, Polica za vino, Plemeniti čelik, 203 cm
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | LG |
|---|---|
| Ledomat | Ne |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Dispanzer | Ne |
| Zapremina zamrzivača | 107 L |
| Zapremina frižidera | 277 L |
| Energetski razred | B |
| Dubina | 68 cm |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 60 cm |
| Tehnologija hlađenja | Total No Frost |
| Bar kod | 8806091769930 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | LG Kombinovani frižider GBB72MBUBN |
|---|---|
| Tip | Kombinovani frižider |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | ALSO Serbia DOO |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.