LG Kombinovani frižider GBP62PZNCC1
SKU
GBP62PZNCC1-1
Cena sa popustom
91.599,99 RSD
Cena
111.699,99 RSD
Ušteda
20.100,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Lg Kombinovani frižider GBP62PZNCC1
- KAPACITET (l) Ukupno: 384 litara
- Neto zapremina zamrzivača (litara): 107
- Neto zapremina frižidera (litara): 277
- Unutrašnji kanistar za vodu: Ne
- OPŠTE KARAKTERISTIKE:
- Smart DiagnosisTM: Da
- Rashladno sredstvo: R600a
- Energetska klasa: C (A - G scala)
- Potrošnja energije (kWh / godišnje): 172
- Zvučna snaga (dB (A)): 35
- Total No Frost: Da
- Door Cooling+™: Da
- WI-FI: Ne
- DODATNE FUNKCIJE:
- Kompresor: Smart Inverter kompresor
- 10 godina garancije na kompresor: Da
- Multi-Air Flow: Da
- Door In Door™: Ne
- Dispanzer za vodu: Ne
- Dispenzer za led (Kocke Ieda): Ne
- Funkcija drobljenog leda: Ne
- Digitalni senzori (RT senzor): Da
- Display: Unutrašnji LED displej
- Express Hlađenje: Da
- Express Zamrzavanje: Da
- Eko režim: Da
- Pure N Fresh: Ne
- Metal Fresh - deo za frižider: Ne
- Metalna dekoracija: Ne
- Bio Shield (guma za vrata): Ne
- Alarm na vratima: Da
- Child Lock: Ne
- Broj fioka za voće i povrće: 2
- FRESH Balancer fioka: Ne
- FRESH Converter fioka: Da
- Moist Balance Crisper: Ne
- Uobičajena fioka: Da
- Fresh 0 Zone: Ne
- Stalak za flaše (vino): Da
- Polica - kutak za grickalice / kutija za sir: Ne
- Posuda za jaja: Da
- Polica na povlačenje: Ne
- Polica na preklapanje: Ne
- Pola Police: Ne
- Materijal police:Kaljeno staklo
- Boja vrata: Platinasto srebrna
- Svetlo u zamrzivaču: Ne
- Metal Fresh - deo za zamrzivač: Ne
- DIMENZIJA(MM):
- Proizvod - Širina x Visina x Dubina 595 × 2030 × 675
- Pakovanje - Širina x Visina x Dubina 634 × 2135 × 745
- Neto težina (kg): 79
- Težina pakovanja (kg): 83
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | LG |
|---|---|
| Ledomat | Ne |
| Položaj zamrzivača | Dole |
| Dispanzer | Ne |
| Zapremina zamrzivača | 107 L |
| Zapremina frižidera | 277 L |
| Energetski razred | C |
| Dubina | 68 cm |
| Visina | 203 cm |
| Širina | 60 cm |
| Tehnologija hlađenja | Total No Frost |
| Bar kod | 8806091769121 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | LG Kombinovani frižider GBP62PZNCC1 |
|---|---|
| Tip | Kombinovani frižider |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | ALSO Serbia DOO |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (1)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
1 od 1 pitanja kupaca
PITANJE:
Postovani,da li je moguce menjati smer otvaranja vrata?
Milena
ODGOVOR:
LG Kombinovani frižider ima mogućnost promene smera vrata. :)
ePlaneta tim