MAKITA Akumulatorski višenamenski alat DTM51Z; bez baterije i punjača
SKU
DTM51Z
Cena sa popustom
18.989,99 RSD
Cena
27.159,99 RSD
Ušteda
8.170,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Meki start. Koristi OIS sistem prihvata alata. Prekidač za palac, postavljen za lako korišćenje prilikom držanja tela mašine. Anti-restart funkcija sprečava slučajno startovanje. Sistem promene lista testere bez korišćenja alata, omogućava brzu i laku izmenu lista
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kapacitet baterije | Bez baterija i punjača |
| Kofer | Ne |
| Napon baterije | 18 V |
| Bar kod | 0088381667418 |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Tip akumulatora | Li-ion |
| Tip prihvata alata | OIS |
| Ugao oscilovanja L/D | 3,2 ° |
| Oscilacije | 6.000 - 20.000 min-1 |
| Buka - zvučni pritisak | 81 dB(A) |
| Buka - zvučna snaga | 92 dB(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije - sečenje sa listom testere za uranjanje | 7,0 m/s² |
| Vibracije - sečenje sa segmentnim listom testere | 4,5 m/s² |
| Vibracije - struganje | 5,5 m/s² |
| Vibracije - brušenje čeličnog lima | 3,0 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 326 x 80 x 122 mm |
| Težina | 2,4 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.