Monitor Dell P2725DE
Dijagonala: 27"
Tip Panela: IPS
Rezolucija ekrana: 2560 x 1440
Pozadinsko osvetljenje: LED Edgelight System
Razmera ekrana: 16:9
Osvežavanje: 100 Hz
Odziv: 5ms GTG (Fast) / 8ms GTG
Nativni kontrast: 1,500:1
Osvetljenje: 350 cd/m2
Ugao gledanja: 178°/178°
Paleta boja: 16.7 miliona
Pokrice boja: 99% sRGB
Površina ekrana: Anti-glare
Tehnologija: Eye Comfort Technology
HDMI: (HDCP 1.4) (Supports up to QHD 2560 x 1440 100Hz TMDS as per specified in HDMI 2.1) x 1
Display Port 1.4: (HDCP1.4) x 1
DisplayPort (out) port with MST: (HDCP 1.4) x 1
USB-C 5Gbps upstream port: (DisplayPort 1.4 Alternate mode, Power Delivery up to 90W) x 1
USB-C 5Gbps downstream port: x 1
USB 5Gbps Type-A downstream ports: x 3
RJ-45: x 1
Ergonomija: Swivel/Height/Pivot/Tilt
VESA: 100 mm x 100 mm
Specifikacija
| Brend | Dell |
|---|---|
| Vreme odziva | 5 ms |
| Pivot | Da |
| Osveženje | 100 Hz |
| DisplayPort | Da |
| Tip ekrana | IPS |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Dijagonala (in) | 27" |
| Bar kod | 5397184962480 |
| USB | Da |
Deklaracije
| Tip | 27" |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | Infograf |
| Naziv, vrsta robe i model | Monitor Dell P2725DE |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.