Napajanje 850W Gigabyte GP-UD850GM PG5 Ice V2
SKU
EP2815469
Cena sa popustom
13.589,00 RSD
Cena
17.669,00 RSD
Ušteda
4.080,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
33.359,00RSD
Cena
24.709,99RSD
Stara cena
14.429,00RSD
Cena
11.099,00RSD
Stara cena
6.490,00RSD
Cena
4.269,00RSD
Stara cena
9.749,00RSD
Cena
7.219,00RSD
Stara cena
14.439,00RSD
Cena
10.689,00RSD
Stara cena
26.550,00RSD
Cena
22.550,00RSD
Stara cena
22.750,00RSD
Cena
19.290,00RSD
Stara cena
18.849,00RSD
Cena
13.959,99RSD
Stara cena
23.519,00RSD
Cena
17.539,99RSD
| Model | GP-UD850GM PG5 ICE |
| Tip | Intel Form Factor ATX 12V v3.1 |
| PFC | Aktivni PFC (>0,9 tipično) |
| Ulazni napon | 100–240 Vac (puni opseg) |
| Ulazna struja | 15–6,5 A |
| Ulazna frekvencija | 50–60 Hz |
| Izlazna snaga | 850 W |
| Dimenzije | 150 × 140 × 86 mm |
| Tip ventilatora | 120 mm ventilator sa hidrauličnim ležajem (HYB) |
| 80 PLUS sertifikat | Gold |
| Efikasnost | 90% pri tipičnom opterećenju |
| MTBF | >100.000 sati |
| Zaštite | OVP / OPP / SCP / UVP / OCP / OTP |
| Power Good signal | 100–150 ms |
| Hold-up vreme | >16 ms |
| Tip kablova | Reljefni, potpuno beli |
| Konektori | ATX/MB 20+4 pin ×1 : 610 mm |
| CPU/EPS 4+4 pin ×2 : 650 mm + 200 mm | |
| PCI-e 6+2 pin ×4 : 600 mm + 150 mm | |
| PCI-e 12+4 pin ×1 : 700 mm | |
| SATA ×8 : 600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm | |
| 4-pin periferija ×3 + 4-pin floppy ×1 : 500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Gigabyte |
|---|---|
| Bar kod | 4719331556457 |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
14.429,00RSD
Cena
11.099,00RSD
Stara cena
25.890,00RSD
Cena
17.579,99RSD
Stara cena
22.590,00RSD
Cena
19.190,00RSD
Stara cena
44.750,00RSD
Cena
40.250,00RSD
Stara cena
19.990,00RSD
Cena
13.499,99RSD
Stara cena
19.950,00RSD
Cena
16.950,00RSD
Stara cena
18.350,00RSD
Cena
15.590,00RSD
Stara cena
22.750,00RSD
Cena
19.290,00RSD
Stara cena
9.749,00RSD
Cena
7.219,00RSD
Stara cena
14.439,00RSD
Cena
10.689,00RSD
Stara cena
11.999,99RSD
Cena
8.499,99RSD
Stara cena
33.999,99RSD
Cena
26.899,99RSD
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.