Napajanje 850W ThermalTake Toughpower GT 80+ Gold Modularno Snow
SKU
PS-TPT-0850FNFAGE-W
Cena sa popustom
11.729,00 RSD
Cena
15.839,00 RSD
Ušteda
4.110,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
98.8%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
97.6%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
90.8%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
41.2%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
96.4%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
| P/N | PS-TPT-0850FNFAG*-3 |
| Snaga | 850W |
| Model | TPD-850AH2FXG-3 |
| Maksimalni izlaz | 850W |
| Boja | Crna |
| Dimenzije (Š / V / D) | 150 mm (Š) x 86 mm (V) x 140 mm (D) |
| PFC (Korekcija faktora snage) | Aktivni PFC |
| Power Good Signal | 100–250 ms |
| Hold Up Time | >17 ms pri 80% opterećenja |
| Ulazni struja | Maks. 10A |
| Opseg frekvencije ulaza | 50–60 Hz |
| Ulazni napon | 100–240V~ |
| Radna temperatura | 0°C do +40°C |
| Radna vlažnost | 5% do 85%, bez kondenzacije |
| Temperatura skladištenja | -40°C do +70°C |
| Vlažnost skladištenja | 5% do 95%, bez kondenzacije |
| Sistem hlađenja | 12 cm ventilator sa hidrauličkim ležajem |
| Efikasnost | U skladu sa 80 PLUS® Gold pri 115Vac ulazu |
| MTBF | Minimum 100.000 sati |
| Sertifikati sigurnosti | CE/UKCA/ICES/TUV/LVD/RCM/CB/FCC/cTUVus/BSMI/CCC/BIS/S-MARK |
| PCI-E 6+2pin konektori | 4 |
| PCIe 12+4pin konektori | 1 |
| Zaštite | OVP/UVP/OCP/OPP/OTP/SCP |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Thermaltake |
|---|---|
| Bar kod | 4711475648203 |
Pogledajte i sledeće artikle
98.8%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
97.6%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
90.8%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
41.2%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
96.4%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.