NZXT Kućište H510 (CA-H510B-BR)
SKU
CAS01825
Cena sa popustom
13.039,99 RSD
Cena
16.299,99 RSD
Ušteda
3.260,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Osnovne karakteristike - Format kućišta: Midi Tower Podržani formati matičnih ploča: ATX,microATX,Mini-ITX Napajanje - Snaga napajanja: Bez napajanja Unutrašnja ležišta - Unutrašnja 3.5" ležišta: 2+1 Unutrašnja 2.5" ležišta: 2+1 Priključci napred - USB 3.1: 1 Tip A,1 Tip C Audio: 1 x Audio/Mic Ležišta za ventilatore - Prednja strana: 2x140mm ili 2x120mm Poleđina: 1x120mm Gornja strana: 1x120mm ili 1x140mm Ugrađeni ventilatori - Poleđina: 1x120mm Gornja strana: 1x120mm Kompatibilnost - Maksimalni broj slotova: 7 Maksimalna visina procesorskog hladnjaka: 165mm Maksimalna dužina grafičke karte: 381mm Fizičke karakteristike - Dimenzije: 460mm x 428mm x 210mm Materijal: Čelik,Staklo Masa: 6.6kg Boja: Crno-crvena Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | NZXT |
|---|---|
| Bar kod | 5060301695072 |
| MASA | 6.6kg |
| AUDIO | 1 x Audio/Mic |
| USB 3.1 | 1 Tip A, 1 Tip C |
| POLEĐINA | 1x120mm |
| GORNJA STRANA | 1x120mm |
| PREDNJA STRANA | 2x140mm ili 2x120mm |
| FORMAT KUĆIŠTA | Midi Tower |
| MAKSIMALNI BROJ SLOTOVA | 7 |
| MAKSIMALNA DUŽINA GRAFIČKE KARTE | 381mm |
| PODRŽANI FORMATI MATIČNIH PLOČA | ATX, microATX, Mini-ITX |
| MAKSIMALNA VISINA PROCESORSKOG HLADNJAKA | 165mm |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | NZXT Kućište H510 (CA-H510B-BR) |
|---|---|
| Tip | Kućište |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Ewe comp d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.