Profesionalni odvlaživač vazduha KMB HACD-138F
SKU
EP2964149
110.400,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Odvlaživač KMB HACD-138 F je idealan za isušivanje zidova i košuljica u građevinarstvu kao i isušivanja zidova i podova usled pucanja cevi i poplava.
Karakteristike:
- Uklanja do 138 litara dnevno
- Programabilno podešavanje vlažnosti
- Vremenski podešeni rad
- Opcija kontinuiranog odvodnjavanja
- Digitalna kontrola higrostatom
- Točkovi za laku mobilnost i skladištenje
- Automatsko ponovno pokretanje (kompatibilno sa kontrolerom vlažnosti)
- Funkcija automatskog odmrzavanja
| Kapacitet odvlaživanja (30 ºC – 80% R.H.) / (27℃, 60%RH) | 138 l/dan / 83 l/dan |
| Protok vazduha | 1300 m³/h |
| Maksimalna snaga | 1800 W |
| Opseg kontrole vlažnosti | 30% – 80% RH |
| Optimalna površina prostorije | 140-180 m2 |
| Radna temperatura | 5 – 38 °C |
| Rashladno sredstvo | R290/350 g |
| Napajanje | 1PH/220V-240V/50Hz |
| Dimenzije uređaja | 45x45x120 cm |
| Težina uređaja | 45 kg |
| Nivo buke | ≤58 dB(A) |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | KMB DRY solutions |
|---|
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.499,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.899,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Cena
22.999,99RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.