REALME C55 6/128GB, crna
SKU
MOB02175
Cena sa popustom
18.531,99 RSD
Cena
22.599,99 RSD
Ušteda
4.068,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
- Ekran: 6.72", IPS LCD, 90Hz, 680 nits (peak)
- Operativni sistem: Android 13, Realme UI 4.0
- Procesor: Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Mediatek Helio G88 (12nm)
- GPU: Mali-G52 MC2
- RAM: 6 GB
- Interna memorija: 128 GB
- Zadnja kamera: 64 MP + 2 MP
- Prednja kamera: 5 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
- Bluetooth: 5.2, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0
- Radio: Na
- Senzori: Ubrzanja, blizine, Otiska prsta
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: Da, 33W
- Dimenzije: 165.6 x 75.9 x 7.9 mm
- Masa: 189.5 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Realme |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 8 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 64 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 6.71" |
| Bar kod | 6941764409095 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | REALME C55 6/128GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.