SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G 6/128GB, siva
SKU
92-1
Cena sa popustom
50.265,99 RSD
Cena
61.299,99 RSD
Ušteda
11.034,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Ekran: 6.4", Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1080 x 2400, 20:9, 401 ppi
- Operativni sistem: Android 12 mogućnost nadogradnje na Android 13, One UI 5
- Procesor: Octa-core (1x2.9 GHz Cortex-X1 & 3x2.80 GHz Cortex-A78 & 4x2.2 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Exynos 2100 (5 nm)
- GPU: Mali-G78 MP14
- RAM: 6 GB
- Interna memorija: 128 GB
- Zadnja kamera: 12 + 8 + 12 MP, 3x optički zum, PDAF, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 32 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, BDS, GALILEO
- USB: USB Type-C
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, žiroskop, kompas, blizine
- Baterija: 4500 mAh
- Brzo punjeje: Da, 25W
- Dimenzije: 155.7 x 74.5 x 7.9 mm
- Masa: 177 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 32 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 12 MP + 8 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 6.4" |
| Bar kod | 8806094562569 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Galaxy S21 FE 5G 6/128GB, siva |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Mobilni Market doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.