SAMSUNG Galaxy S23 FE 8/256GB, crna
SKU
10200322
Cena sa popustom
81.999,99 RSD
Cena
99.999,99 RSD
Ušteda
18.000,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
- Ekran: 6.4", Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1450 nits (peak)
- Operativni sistem: Android 13, upgradable to Android 14, One UI 6
- Procesor: Octa-core (1x2.8 GHz Cortex-X2 & 3x2.50 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) - International
- Chipset: Exynos 2200 (4 nm) - International
- GPU: Xclipse 920 - International
- RAM: 8 GB
- Interna memorija: 256 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 8 MP + 12 MP, PDAF, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 10 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: --
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, blizine, kompas
- Baterija: 4500 mAh
- Punjeje: 25 W
- Dimenzije: 158 x 76.5 x 8.2 mm
- Masa: 209 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 10 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 8 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1080 x 2340 |
| Dijagonala (in) | 6.4" |
| Bar kod | 8806095137360 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.86
(7)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.