SAMSUNG Pametni sat Galaxy Watch 4 Classic 42mm, crna
SKU
103909
Cena sa popustom
16.563,99 RSD
Cena
20.199,99 RSD
Ušteda
3.636,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
- Samsung Galaxy Watch 4 Classic prečnika 42mm, u crnoj boji, od nerđajuceg čelika. - Pametni sat poseduje BioActive senzor koji prati fizičku aktivnost i prikazuje rezultate vežbanja na satu i telefonu putem aplikacije.
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Tip sata | Pametni satovi |
| Tip ekrana | AMOLED |
| Interna memorija | 16 GB |
| RAM | 1.5 GB |
| Dijagonala (in) | 1.2" |
| Bar kod | 8806092514447 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | SAMSUNG Pametni sat Galaxy Watch 4 Classic 42mm, crna |
|---|---|
| Tip | Smart satovi |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Kim-tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.94
(53)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
80%
4.88
(8)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
1.999,99RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(4)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.499,99RSD
100%
5
(9)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.299,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
80%
4.82
(39)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.