SAMSUNG Galaxy Z Fold 6 12/512GB, srebrna
SKU
SM-F956BZSCEUC
Cena sa popustom
180.153,99 RSD
Cena
219.699,99 RSD
Ušteda
39.546,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
- Ekran: 7.6", 1856 x 2160 pixels, Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak)
- 6.3 inches, 968 x 2376 pixels, 410 ppi, Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, 2600 nits (peak), Corning Gorilla Glass Victus 2
- Operativni sistem: Android 14, One UI 6.1.1
- Procesor: 8-core (1x3.39GHz Cortex-X4 & 3x3.1GHz Cortex-A720 & 2x2.9GHz Cortex-A720 & 2x2.2GHz Cortex-A520)
- Chipset: Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm)
- GPU: Adreno 750 (1 GHz)
- RAM: 12 GB
- Interna memorija: 512 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 10 MP+ 12 MP
- Prednja kamera: 4 MP + 10 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE, aptX HD
- NFC: Da
- Pozicioniranje: GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS
- USB: USB Type-C 3.2, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, blizine, kompas, Samsung DeX, UWB
- Baterija: 4400 mAh
- Punjenje: 25W
- Dimenzije: 153.5 x 68.1 x 12.1 mm / 153.5 x 132.6 x 5.6 mm
- Masa: 239 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 4 MP + 10 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1856 x 2160 |
| Dijagonala (in) | 7.6" |
| Bar kod | 8806095671369,00 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | SAMSUNG Galaxy Z Fold 6 12/512GB, srebrna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.