SAMSUNG Televizor QE85QN800BTXXH, 8K, Smart
SKU
132395
Cena sa popustom
810.323,99 RSD
Cena
988.199,99 RSD
Ušteda
177.876,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
- Tehnologija: QLED
- Dijagonala ekrana: 85" (215.9 cm)
- Rezolucija: 8K 7680 x 4320
- Vrsta digitalnog tjunera: 2x DVB-T2/C/S2
- Operativni sistem: Tizen
- Procesor za sliku: Neuronski Quantum 8K procesor
- High Dynamic Range (HDR): Da
- Bluetooth: Da
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 4 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 600 x 400 |
| Operativni sistem | Tizen |
| Rezolucija | 8K Ultra HD |
| USB priključak | 3 |
| Dijagonala (in) | 86" |
| Bar kod | 8806094081244 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | SAMSUNG QLED TV QE85QN800BTXXH, 8K NEO, SMART |
|---|---|
| Tip | Svi televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Kim-tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Koreja |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.