SAMSUNG Televizor UE50AU7172UXXH, Ultra HD, Smart
SKU
83558
Cena sa popustom
51.167,99 RSD
Cena
62.399,99 RSD
Ušteda
11.232,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Dijagonala ekrana: 50"
- Tjuner: DVB-T2/C/S2
- HDMI: 3
- USB: 1
- WiFi: Da
- LAN: Da
- Bluetooth: Da
- Operativni sistem: Tizen
- Ostale konekcije: CI+ 1.4 1 x digitalni audio izlaz - optički 1 x RF ulaz - zemaljski 1 x RF ulaz - kablovski Podrška za HDMI A / Return Ch. eARC HDMI Quick Switch Anynet+
- Tip osvetljenja: LED
- Rezolucija: 3840 x 2160 Ultra HD
- Slika: PQI (indeks kvaliteta slike): 2000 HDR Podrška za HDR+ HLG Megakontrast Pur Color boja 1 milijarda boja UHD zatamnjenje Pojačivač kontrasta Režim filma Podrška za prirodni režim
- SMART: Web pregledač Podrška za SmartThings aplikaciju Galerija
- Snaga zvučnika: 20 W
- Sistem zvučnika: 2-ch Dolby Digital Plus Q-Symphony Lite Deskriptor audio predizbora
- Funkcije: TV na mobilni uređaj - preslikavanje Mobilni uređaj na TV - preslikavanje, DLNA Tap View Daljinski pristup - osnovno TV zvuk na mobilni uređaj Preslikavanje zvuka Prilagodljiv zvuk Detekcija osvetljenosti Pristupačnost: Uvećavanje / duboki kontrast / višestruki audio-izlaz / inverzija boja / siva skala / zumiranje znakovnog jezika / spori Repeat taster Jasan digitalni prikaz Automatsko pretraživanje kanala Automatsko isključivanje napajanja Natpis Connect Share - HDD ConnectShare - USB 2.0 EPG Wireless Dex Cloud Service: Microsoft 365 Filmmaker režim Ugrađeni BT HID USB HID podrška Teletext IPv6 podrška MBR podrška
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Samsung |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 3 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 200 x 200 |
| Operativni sistem | Tizen |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| USB priključak | 1 |
| Dijagonala (in) | 50" |
| Bar kod | 8806092076419 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | SAMSUNG LED TV UE50AU7172UXXH, 4K, SMART |
|---|---|
| Tip | Svi televizori |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Kim-tec d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Koreja |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.