SHARP Televizor 65EQ3, Ultra HD, Android Smart
Karakteristike - Energetska klasa: G Ekran - Veličina ekrana: 65" (165cm) Rezolucija: 4K - Ultra HD (3.840 x 2.160) Tip ekrana: QLED Pozadinsko osvetljenje: Quantum Dot Osvežavanje: 60Hz Osvetljenje: 500cd/m² Odnos stranica: 16:9 Ostalo: Active Motion 1000,AQUOS Smooth Motion,AQUOS UltraClear,Dolby Vision,HDR10,HLG Video - Digitalni signal: DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 Video signal: PAL,SECAM Formati: VP9,AVI,H.264,H.265,HEVC,MPEG4 Audio - Formati: BG,DK,L/L,MN Snaga zvučnika: 2 x 15W Tehnologije: Dolby AC-4,Dolby Digital,Dolby Digital Plus,DTS Virtual:X™,Equalizer,Harman Kardon Priključci / Slotovi - Antenski: Da HDMI ulaz: 4 Analogni video ulazi: Kompozitni Audio izlaz: 3.5mm Ukupno USB priključaka: 2 Čitač kartica: Da Ostali priključci / Slotovi: Digitalni Audio Izlaz (Optički),RJ-45 (Ethernet LAN),Sat In Dodatne funkcije - Wi-Fi™: Da Bluetooth™: Da Opis bežične veze: Integrisani Wi-Fi Operativni sistem: Android™ Aplikacije: Amazon Prime Video,Google Play Movies & TV,Google Stadia,Netflix,YouTube Fizičke karakteristike - Montiranje na zid: VESA 400mm x 200mm Masa: 19.5kg Boja: Crna Dimenzije: 1447mm x 926.4mm x 277.3mm Stanje: Nekorišćeno Pakovanje: 2x Daljinski upravljač,4xAAA baterije,Vodič za brzo podešavanje Reklamacioni period - Reklamacioni period: 48 meseci
Specifikacija
| Brend | Sharp |
|---|---|
| Bluetooth | Da |
| Smart TV | Da |
| LAN priključak | Da |
| High Dynamic Range | Da |
| HDMI priključak | 4 |
| Digitalni tjuner | DVB-T2/C/S2 |
| Wi-Fi | WiFi (ugrađen) |
| VESA Standard | 400 x 200 |
| Operativni sistem | Android |
| Rezolucija | 4K Ultra HD |
| USB priključak | 2 |
| Dijagonala (in) | 65" |
| Bar kod | 5903802462685 |
| MASA | 19.5kg |
| APLIKACIJE | Amazon Prime Video, Google Play Movies & TV, Google Stadia, Netflix, YouTube |
| AUDIO IZLAZ | 3.5mm |
| TEHNOLOGIJE | Dolby AC-4, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS Virtual |
| OSVEŽAVANJE | 60Hz |
| ODNOS STRANICA | 16 |
| ČITAČ KARTICA | Da |
| OPIS BEŽIČNE VEZE | Integrisani Wi-Fi |
| ANALOGNI VIDEO ULAZI | Kompozitni |
| POZADINSKO OSVETLJENJE | Quantum Dot |
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.