TECNO POP 7 2/64GB, lila
SKU
1170017
Cena sa popustom
9.101,99 RSD
Cena
11.099,99 RSD
Ušteda
1.998,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Ekran: 6.6", IPS LCD, 720 x 1612, 20:9, 267 ppi
- Operativni sistem: Android 12 (Go edition)ore 5
- Procesor: Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53 & 4x1.5 GHz Cortex-A53)
- Chipset: MediaTek Helio G25 - FinFET 12 nm
- GPU: /
- RAM: 2 GB
- Interna memorija: 64 GB
- Zadnja kamera: 8 MP + 0.08 MP, PDAF, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 5 MP
- WiFi: Da
- Bluetooth: Da
- NFC: Ne
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS
- USB: Da
- Radio: Da
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, blizine
- Baterija: 5000 mAh
- Punjeje: 10 W
- Dimenzije: 163.9 x 75.5 x 8.9 mm
- Masa: /
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Tecno |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 8 MP + 0.08 MP |
| Interna memorija | 64 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 2 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 720 x 1612 |
| Dijagonala (in) | 6.6" |
| Bar kod | 4895180793233 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.