VILLAGER Motorna kosačica Atlas 5001 B
SKU
060335
Cena sa popustom
34.269,99 RSD
Cena
49.009,99 RSD
Ušteda
14.740,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Košenje, - Bočno izbacivanje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Širina košenja | 50 cm |
| Snaga motora | 1,7 kW |
| Bar kod | 8605032613789 |
| Težina pakovanja | 24 kg |
| Tip motora | B&S 450 E OHV |
| Snaga motora | 1.7 kW |
| Zapremina motora | 125 cm³ |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 1100 m² |
| Širina košenja | 501 mm |
| Visina košenja | 30 - 70 mm (3 nivoa) |
| Tip pogona | Gurajući |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 178 mm / 178 mm |
| Tip kućišta | Čelično |
Deklaracije
| Tip | Motorne kosilice |
|---|---|
| Model | Atlas 5001 B |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.