VILLAGER Motorni trimer BC 1250 PE
SKU
046573
Cena sa popustom
23.179,99 RSD
Cena
33.149,99 RSD
Ušteda
9.970,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Super Start - Digitalni RPM limiter
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Villager |
|---|---|
| Težina pakovanja | 12.98 kg |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Snaga motora | 1.1 kW |
| Broj obrtaja | 7800 rpm |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
| Tip remena | Profesionalni remen |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Tip kardanske cevi | Nedeljiva aluminijumska |
| Prečnik kardana | 28 mm |
| Sistem prenosa ( tip transmisije) | Kardan |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
Deklaracije
| Tip | Motorni trimeri |
|---|---|
| Model | BC 1250 PE |
| Količina izražena u jedinici mere | 1 kom. |
| Poslovno ime proizvođača | Villager |
| Poslovno ime uvoznika | Agromarket doo |
| Zemlja proizvodnje | KIna |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.