WIKO Y52 1/16GB, plava
SKU
118914-1
Cena sa popustom
2.879,99 RSD
Cena
7.199,99 RSD
Ušteda
4.320,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
80%
4.33
(9)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4
(4)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
- Ekran: 5", TN LCD, 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density)
- Operativni sistem: Android 11 (Go edition)
- Procesor: Quad-core 1.4 GHz
- Chipset: Unisoc SC9832E (28 nm)
- GPU: Mali-T820 MP1
- RAM: 1 GB
- Interna memorija: 16 GB
- Zadnja kamera: 5 MP blic, HDR
- Prednja kamera: 5 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
- Bluetooth: 4.2, A2DP
- NFC: Ne
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, BDS
- USB: microUSB 2.0
- Radio: Ne
- Senzori: Ubrzanja, blizine
- Baterija: 2020 mAh
- Brzo punjenje: Ne
- Dimenzije: 143.2 x 73.5 x 10.2 mm
- Masa: 153 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Wiko |
|---|---|
| Dual SIM | Ne |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 5 MP |
| Interna memorija | 16 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 1 GB |
| Procesor | Quad Core |
| Rezolucija | 854 x 480 |
| Dijagonala (in) | 5.0" |
| Bar kod | 6943279425591 |
| Ekran | 5", TN LCD, 480 x 854 pixels, 16 |
| Operativni sistem | Android 11 (Go edition) |
| Procesor | Quad-core 1.4 GHz |
| Chipset | Unisoc SC9832E (28 nm) |
| GPU | Mali-T820 MP1 |
| RAM | 1 GB |
| Interna memorija | 16 GB |
| Zadnja kamera | 5 MP blic, HDR |
| Prednja kamera | 5 MP |
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| NFC | Ne |
| Infrared port | Ne |
| GPS | GPS, GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Radio | Ne |
| Senzori | Ubrzanja, blizine |
| Baterija | 2020 mAh |
| Brzo punjenje | Ne |
| Dimenzije | 143.2 x 73.5 x 10.2 mm |
| Masa | 153 g |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | WIKO Y52 1/16GB, plava |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | ATOM Partner |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
3.490,00RSD
80%
4.33
(9)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4
(4)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
15.999,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.