XIAOMI 14T PRO 12/512GB, crna
SKU
1050584
Cena sa popustom
76.915,99 RSD
Cena
93.799,99 RSD
Ušteda
16.884,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Ekran: 6.67", AMOLED, 68B colors, 144Hz, Dolby Vision, HDR10+, 1600 nits (HBM), 4000 nits (peak) 1220 x 2712 pixels, 20:9 ratio (~446 ppi density)
- Operativni sistem: Android 14, HyperOS
- Procesor:Octa-core (1x3.4 GHz Cortex-X4 & 3x2.85 GHz Cortex-X4 & 4x2.0 GHz Cortex-A720)
- Chipset: Mediatek Dimensity 9300+ (4 nm)
- GPU: Immortalis-G720 MC12
- RAM: 12 GB
- Interna memorija: 512 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 50 MP + 12 MP
- Prednja kamera: 32 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.4, A2DP, LE, LHDC
- NFC: Da
- GPS: GPS (L1+L5), BDS (B1I+B1C+B2a+B2b), GALILEO (E1+E5a+E5b), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), GLONASS
- USB: USB Type-C 2.0, OTG
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, kompas, blizine
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: 120W
- Dimenzije: 160.4 x 75.1 x 8.4 mm
- Masa: 209 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 32 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 50 MP + 12 MP |
| Interna memorija | 512 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1220 x 2712 |
| Dijagonala (in) | 6.67" |
| Bar kod | 6941812789407 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (1)
5.0 od 5
1 recenzije
1 od 1 recenzija
Preporuka!
Milorad | 2025-01-30 07:17:31
ODLIČAN!
Zadovoljni smo sa performansama proizvoda,svakako će mo preporuciti kupcu!
Morate biti prijavljeni.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.