XIAOMI Redmi 10C 4/64GB, siva
SKU
1050361
Cena sa popustom
16.809,99 RSD
Cena
20.499,99 RSD
Ušteda
3.690,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
- Ekran: 6.71", IPS LCD, 720 x 1650, 20:9, 268 ppi
- Operativni sistem: Android 11, MIUI 13
- Procesor: Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver)
- Chipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)
- GPU: Adreno 610
- RAM: 4 GB
- Interna memorija: 64 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 2 MP, PDAF, blic, HDR, Panorama
- Prednja kamera: 5 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0
- Radio: Da
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja, blizine
- Baterija: 5000 mAh
- Brzo punjenje: Da, 18W
- Dimenzije: 169.6 x 76.6 x 8.3 mm
- Masa: 190 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 64 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 4 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 720 x 1650 |
| Dijagonala (in) | 6.71" |
| Bar kod | 6934177774096 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.