XIAOMI Redmi A2 2/32GB, crna
SKU
1050418
Cena sa popustom
9.019,99 RSD
Cena
10.999,99 RSD
Ušteda
1.980,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
- Ekran: 6.52", IPS LCD, 400 nits, 720 x 1600, 20:9, 269 ppi
- Operativni sistem: Android 12 (Go edition), MIUI
- Procesor: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.7 GHz Cortex-A53)
- Chipset: Mediatek Helio G36 (12 nm)
- GPU: PowerVR GE8320
- RAM: 2 GB
- Interna memorija: 32 GB
- Zadnja kamera: 8 MP + 0.08 MP, blic, HDR
- Prednja kamera: 5 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
- Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
- NFC: Ne
- Infrared port: Ne
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: microUSB 2.0
- Radio: Da
- Senzori: Ubrzanja
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: 10 W
- Dimenzije: 164.9 x 76.8 x 9.1 mm
- Masa: 192 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 8 MP + 0.08 MP |
| Interna memorija | 32 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 2 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 1600 x 720 |
| Dijagonala (in) | 6.52" |
| Bar kod | 6941812722022 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | XIAOMI Redmi A2 2/32GB, crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | PC Centar d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.