XIAOMI Redmi A3 3GB/64GB, crna
SKU
1050514
Cena sa popustom
12.250,00 RSD
Cena
14.450,00 RSD
Ušteda
2.200,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
2.999,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
7.199,99RSD
Cena
2.999,99RSD
- Ekran: 6.71", IPS LCD, 90Hz
- Operativni sistem: Android 14 (Go edition), MIUI
- Procesor: Octa-core (4x2.2 GHz Cortex-A53 & 4x1.6 GHz Cortex-A53)
- Chipset: Mediatek Helio G36 (12 nm)
- GPU: PowerVR GE8320
- RAM: 3 GB
- Interna memorija: 64 GB
- Zadnja kamera: 8 MP+ 0.08 MP
- Prednja kamera: 16 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
- Bluetooth: 5.3, A2DP, LE
- NFC: Ne
- Infrared port: --
- GPS: GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
- USB: USB Type-C 2.0
- Radio: --
- Senzori: Otiska prsta, ubrzanja
- Baterija: 5000 mAh
- Punjenje: 10W
- Dimenzije: 168.3 x 76.3 x 8.3 mm
- Masa: 199 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 5 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 8 MP + 0.08 MP |
| Interna memorija | 64 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 3 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 720 x 1650 |
| Dijagonala (in) | 6.71" |
| Bar kod | 6941812768167 |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
2.999,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
23.999,99RSD
Cena
11.999,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
25.999,99RSD
Cena
12.999,99RSD
100%
5
(7)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
Stara cena
7.199,99RSD
Cena
2.999,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (1)
5.0 od 5
1 recenzije
1 od 1 recenzija
Preporuka!
Csaba | 2024-08-18 12:37:48
Xiaomi redmi A3
Sve je ok . Telefon je odlican.
Morate biti prijavljeni.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.