XIAOMI Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB, crna
SKU
1050420
Cena sa popustom
32.635,99 RSD
Cena
39.799,99 RSD
Ušteda
7.164,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
- Ekran: 6.67", OLED, 1B colors, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 500 nits, 1080 x 2400, 20:9, 395 ppi
- Operativni sistem: Android 12, MIUI 13
- Procesor: Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55)
- Chipset: Mediatek MT6877V Dimensity 1080 (6 nm)
- GPU: Mali-G68 MC4
- RAM: 6 GB
- Interna memorija: 128 GB
- Zadnja kamera: 50 MP + 8 MP + 2 MP, blic, HDR, panorama
- Prednja kamera: 16 MP
- WiFi: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct
- Bluetooth: 5.2, A2DP, LE
- NFC: Da
- Infrared port: Da
- GPS: GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1)
- USB: USB Type-C 2.0, OTG
- Radio: Ne
- Senzori: Otisak prsta, ubrzanja, blizine, kompas, žiroskop
- Baterija: 5000 mAh
- Brzo punjenje: 67 W
- Dimenzije: 163 x 76 x 8 mm
- Masa: 187 g
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Xiaomi |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 16 MP |
| Rezolucija glavne kamere | 50 MP + 8 MP + 2 MP |
| Interna memorija | 128 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 6 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 6.67" |
| Bar kod | 6941812709702 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6GB/128GB crna |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | PC Centar d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.88
(33)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
80%
4.25
(8)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.199,99RSD
80%
4.6
(5)
Stara cena
39.999,99RSD
Cena
20.099,99RSD
80%
4.77
(44)
Stara cena
3.289,99RSD
Cena
2.299,99RSD
80%
4.76
(17)
Stara cena
21.839,99RSD
Cena
11.999,99RSD
100%
5
(8)
Stara cena
2.399,99RSD
Cena
1.599,99RSD
80%
4.75
(16)
Stara cena
23.659,99RSD
Cena
12.999,99RSD
80%
4.79
(14)
Stara cena
3.399,99RSD
Cena
1.359,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.