HOTPOINT ARISTON Mašina za veš NS722U WK EU N
SKU
NS722U WK EU N
Cena sa popustom
32.717,99 RSD
Cena
39.899,99 RSD
Ušteda
7.182,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 7 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
HOTPOINT, NS722U WK EU N, kapacitet pranja 7 KG, tip motora - univerzalni, maksimalna brzina centrifuge 1200 rpm, energetski razred - A+++, energetski razred - E, Display - Small Digit, Extra Touch, Steam Hygiene, uklanja 99,9% bakterija, zapremina bubnja 46 L, boja vrata - crna, okvir vrata - crni, Rapid 30', predpranje, opcija brzog pranja, odložen start, Brzo pranje 30, Osetljivo rublje, Drain & spin, Eco Pamuk, Eco 40-60, Puni bubanj 45 min, Jeans/Baby, Program za košulje, opcija veliki predmeti, Vuna, funkcija protiv gužvanja, anti Allergy, Antistain cycle, Pamuk, Sintetika, Program:20°C, settings, visina proizvoda - 850mm, širina proizvoda - 595mm, dubina proizvoda - 522mm, buka centrifuge 83 (dB(A)), buka ciklusa pranja 60 dBA
Prikaži više
Specifikacija
| Kapacitet pranja (kg) | 7 kg |
|---|---|
| Inverter | Ne |
| Broj obrtaja centrifuge | 1200 o/min |
| Dubina | 52 cm |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Način punjenja | Frontalno |
| Bar kod | 8050147609781 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | EOL HOTPOINT ARISTON Mašina za veš NS722U WK EU N |
|---|---|
| Tip | Mašina za pranje veša |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | TANDEM DOO |
| Zemlja proizvodnje | TURSKA |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.93
(44)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(6)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.54
(13)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(4)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.