HP NB 250 G10 i5-1334U/8GB/256GB/15.6 FHD IPS/2YR/SRB/9Y6X4AT
SKU
46097-1
Cena sa popustom
57.879,99 RSD
Cena
61.490,00 RSD
Ušteda
3.610,01 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
| Ekran | Veličina ekrana: 15.6" Rezolucija ekrana: 1920 x 1080 Format rezolucije: Full HD Ostalo: narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Procesor | Klasa procesora: Intel Core i5 Model procesora: i5-1334U Broj jezgara procesora: 10 Broj logičkih jezgara (niti): 12 Radni takt procesora: 1.3 GHz (4.6 GHz) Keš memorija procesora: 12MB Intel Smart cache Ostalo: 10nm Intel 7 |
| Memorija | Memorija (RAM): 8GB (1x8) Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| Hard disk | Tip skladištenja: SSD Kapacitet: 256GB SSD interfejs: PCIe NVMe |
| Graficka karta | Intel Iris Xe Graphics functions as Intel® UHD Graphics |
| Operativni sistem | Bez operativnog sistema |
| Mreza | Wi-Fi: Da Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 (2x2) Bluetooth™: Da Bluetooth™ verzija: 5.3 |
| Slotovi | 1 HDMI 1.4b; 1 USB Type-C® brzine prenosa od 5 Gb/s; 2 USB Type-A priključka brzine prenosa 5 Gb/s; 1 kombinovani priključak za stereo slušalice/mikrofon |
| Kamera | HD 720p kamera |
| Audio | Stereo zvučnici, integrisani digitalni mikrofon |
| Baterija | HP Long Life troćelijska litijum jonska baterija od 41 Wh |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 360mm x 236mm x 18.6mm Masa: 1.52kg Boja: Tamno siva (Dark ash silver) Slovni raspored tastera: SR |
| Garancija | 24 meseca |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | HP |
|---|---|
| Bar kod | 199485398600 |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB HP 250 G10 i5-1334U/8GB/256GB/15.6 FHD/2YR/SRB/9Y6X4AT |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.