KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KVR32N22D8/32
SKU
MEM01694
Cena sa popustom
27.890,00 RSD
Cena
32.850,00 RSD
Ušteda
4.960,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
18.739,99RSD
Cena
14.409,99RSD
Stara cena
27.739,00RSD
Cena
19.809,00RSD
Stara cena
16.390,00RSD
Cena
13.900,00RSD
Stara cena
41.889,99RSD
Cena
30.349,99RSD
Stara cena
66.849,00RSD
Cena
30.889,99RSD
Stara cena
51.999,00RSD
Cena
37.139,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
23.249,99RSD
Cena
17.219,99RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
25.449,99RSD
Stara cena
34.399,00RSD
Cena
25.289,00RSD
Stara cena
41.049,99RSD
Cena
31.569,99RSD
Stara cena
26.819,99RSD
Cena
19.429,99RSD
Stara cena
58.009,00RSD
Cena
41.319,00RSD
Stara cena
83.189,99RSD
Cena
60.279,99RSD
Karakteristike - Kapacitet: 32GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz Vrsta: DIMM Voltaža: 1.2V Latencija: 22-22-22 Broj pinova: 288 Napomena: Dual Rank Serija: ValueRAM Broj modula u pakovanju: 1 Reklamacioni period - Reklamacioni period: 120 meseci
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Kingston |
|---|---|
| Kapacitet | 32 GB |
| Frekvencija | 3200 MHz |
| Latencija | CL 22 |
| Voltaža | 1.2 V |
| Bar kod | 740617305975 |
Deklaracije
| Naziv i vrsta robe | KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KVR32N22D8/32 |
|---|---|
| Tip | Ram memorija |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
| Poslovno ime uvoznika | EWE COMP DOO |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
41.849,99RSD
Cena
30.999,99RSD
Stara cena
38.550,00RSD
Cena
25.449,99RSD
Stara cena
74.939,00RSD
Cena
55.099,00RSD
Stara cena
34.399,00RSD
Cena
25.289,00RSD
Stara cena
90.109,99RSD
Cena
69.309,99RSD
Stara cena
24.219,99RSD
Cena
17.939,99RSD
Stara cena
35.759,00RSD
Cena
26.289,00RSD
Stara cena
49.379,00RSD
Cena
27.179,99RSD
Stara cena
85.249,99RSD
Cena
61.769,99RSD
Stara cena
70.659,00RSD
Cena
50.469,00RSD
Stara cena
163.909,99RSD
Cena
118.760,00RSD
Stara cena
37.469,00RSD
Cena
27.549,00RSD
Stara cena
14.579,99RSD
Cena
10.559,99RSD
Stara cena
81.949,00RSD
Cena
58.409,99RSD
Stara cena
80.450,00RSD
Cena
74.785,00RSD
Stara cena
15.999,99RSD
Cena
11.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
23.249,99RSD
Cena
17.219,99RSD
Stara cena
16.390,00RSD
Cena
13.900,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.