Kuciste Chieftec Vista ARGB TG, Crno GT-01B-OP
SKU
EP2840230
Cena sa popustom
8.450,00 RSD
Cena
9.950,00 RSD
Ušteda
1.500,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
16.090,00RSD
Cena
13.650,00RSD
Stara cena
23.929,99RSD
Cena
17.719,99RSD
Stara cena
16.790,00RSD
Cena
14.250,00RSD
Stara cena
24.350,00RSD
Cena
20.690,00RSD
Stara cena
32.999,99RSD
Cena
20.199,99RSD
| Model: | Vista |
| Kataloski broj: | GT-01B-OP |
| Format: | Mid-tower |
| Format matične ploče: | Mini ITX, M-ATX, ATX |
| ARGB / RGB: | DA |
| 2.5" / 3.5" diskovi: | 2x 2.5" and 1x 3.5“ |
| Priključci: | 1x USB Type C, 1x USB3.0, 1x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, RGB Mode Button |
| PCI-e slotovi: | 7 |
| Ugradjeni ventilatori: | 3x 120mm A-RGB |
| Podržano vodeno hladjenje: | DA (240mm radiator / 280mm radiator / 360mm radiator) |
| Podržani ventilatori: | Top: 3x 120mm fan / 2x 140mm fan / 240mm radiator / 280mm radiator / 360mm radiator, Rear: 1x 120mm fan / 120mm radiator, PSU Cover: 3x 120mm fan M/B Side: 2x 120mm fan |
| Dužina VGA max.: | 400mm |
| Visina CPU hladnjaka max.: | 160mm |
| Filter Prasine: | DA |
| Providna stranica: | DA |
| Napajanje: | ATX PSU (200mm) nije ugradjeno |
| Dimenzije: | 425 x 212 x 492mm |
| Težina: | 5.74kg |
| Link ka stranici proizvodjaca: | https://www.chieftec.eu/products-detail/633/GT-01B-OP |
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Chieftec |
|---|---|
| Bar kod | 0753263079077 |
Deklaracije
| Tip | KUĆIŠTA |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | Kuciste Chieftec Vista ARGB TG, Crno GT-01B-OP |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
7.190,00RSD
Cena
5.750,00RSD
Stara cena
24.350,00RSD
Cena
20.690,00RSD
Stara cena
16.790,00RSD
Cena
14.250,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.