LENOVO NB V15 G5 IRL i7-13620H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/SRB/3Y/83GW007UYA
SKU
48078-1-1
Cena sa popustom
92.990,00 RSD
Cena
99.990,00 RSD
Ušteda
7.000,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
88.990,00RSD
Cena
82.750,00RSD
Stara cena
93.250,00RSD
Cena
86.690,00RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
263.399,99RSD
Cena
179.999,99RSD
Stara cena
159.350,00RSD
Cena
148.150,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
269.999,99RSD
Cena
226.999,99RSD
Stara cena
229.999,99RSD
Cena
199.999,99RSD
Stara cena
199.990,00RSD
Cena
165.990,00RSD
Stara cena
118.049,00RSD
Cena
84.319,00RSD
Stara cena
319.990,00RSD
Cena
279.990,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
0%
0
(1)
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
132.990,00RSD
Stara cena
201.109,99RSD
Cena
148.969,99RSD
Stara cena
159.999,99RSD
Cena
130.999,99RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
904.499,00RSD
Cena
882.299,00RSD
Stara cena
119.690,00RSD
Cena
111.290,00RSD
Stara cena
145.999,99RSD
Cena
122.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
125.990,00RSD
Stara cena
79.999,99RSD
Cena
59.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
76.499,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i7 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 199271997420 |
| Serija | V Serija |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Lenovo V15 G5 IRL i7-13620H/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/SRB/3Y/83GW007UYA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
74.590,00RSD
Cena
69.350,00RSD
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
88.990,00RSD
Cena
82.750,00RSD
Stara cena
88.990,00RSD
Cena
82.750,00RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
92.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
159.999,99RSD
Cena
109.999,99RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
158.809,99RSD
Cena
122.159,99RSD
Stara cena
110.190,00RSD
Cena
102.450,00RSD
Stara cena
109.999,99RSD
Cena
86.999,99RSD
Stara cena
135.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
129.039,99RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
129.039,90RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
98.890,00RSD
Cena
91.950,00RSD
Stara cena
59.999,99RSD
Cena
48.999,99RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
150.199,00RSD
Cena
146.499,00RSD
Stara cena
185.799,00RSD
Cena
181.299,00RSD
Stara cena
124.750,00RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
161.099,00RSD
Cena
157.099,00RSD
Stara cena
239.999,99RSD
Cena
185.999,99RSD
Stara cena
269.999,99RSD
Cena
226.999,99RSD
Stara cena
113.250,00RSD
Cena
78.999,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
117.699,00RSD
Cena
115.899,00RSD
Stara cena
118.049,00RSD
Cena
84.319,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.