LENOVO NB V15 G5 IRL i3-1315U/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/SRB/3Y/83GW007WYA
SKU
48068
Cena sa popustom
69.350,00 RSD
Cena
74.590,00 RSD
Ušteda
5.240,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
69.999,99RSD
Cena
55.999,99RSD
Stara cena
131.350,00RSD
Cena
108.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
97.599,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
199.999,99RSD
Cena
169.999,99RSD
Stara cena
99.999,99RSD
Cena
77.250,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
102.999,99RSD
Stara cena
269.999,99RSD
Cena
226.999,99RSD
Stara cena
127.190,00RSD
Cena
118.250,00RSD
Stara cena
255.999,99RSD
Cena
220.999,99RSD
Stara cena
209.999,99RSD
Cena
159.999,99RSD
LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 gejmerski laptop (83LT001SYA) 16" WQXGA Ryzen 9 8945HX 32GB 1TB RTX 5070
Stara cena
319.990,00RSD
Cena
254.999,99RSD
Stara cena
289.999,99RSD
Cena
212.999,99RSD
Stara cena
239.990,00RSD
Cena
192.890,00RSD
Stara cena
374.129,99RSD
Cena
287.789,99RSD
Stara cena
369.959,99RSD
Cena
284.579,99RSD
Stara cena
367.959,99RSD
Cena
283.039,99RSD
Stara cena
299.999,99RSD
Cena
269.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
74.999,99RSD
Stara cena
904.499,00RSD
Cena
882.299,00RSD
Stara cena
159.990,00RSD
Cena
127.999,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
101.999,99RSD
Stara cena
169.999,99RSD
Cena
135.999,99RSD
Stara cena
149.990,00RSD
Cena
111.990,00RSD
Stara cena
65.999,99RSD
Cena
47.999,99RSD
Stara cena
125.999,99RSD
Cena
107.999,99RSD
Stara cena
275.999,99RSD
Cena
254.999,99RSD
Stara cena
89.999,99RSD
Cena
75.999,99RSD
Stara cena
292.350,00RSD
Cena
271.850,00RSD
Specifikacija
| Brend | Lenovo |
|---|---|
| Dijagonala (in) | 15.6" |
| Operativni sistem | Nema |
| Grafika | Integrisana |
| Gaming | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| RAM | 16 GB |
| Procesor | Intel Core i3 |
| Optički uređaj | Nema |
| Hard disk 1 | 512 GB SSD |
| Bar kod | 2024040301342 |
| Serija | V Serija |
Deklaracije
| Tip | LAPTOPOVI |
|---|---|
| Zemlja porekla | Kina |
| Poslovno ime uvoznika | DSC |
| Naziv, vrsta robe i model | NB Lenovo V15 G5 IRL i3-1315U/16GB DDR5/M.2 512GB/15.6"FHD/SRB/3Y/83GW007WYA |
| Količina izražena u jedinici mere | Kom |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
99.990,00RSD
Cena
92.990,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
121.190,00RSD
Cena
112.690,00RSD
Stara cena
88.150,00RSD
Cena
81.950,00RSD
Stara cena
74.250,00RSD
Cena
69.050,00RSD
Stara cena
108.490,00RSD
Cena
100.890,00RSD
Stara cena
86.450,00RSD
Cena
80.390,00RSD
Stara cena
116.409,99RSD
Cena
78.999,99RSD
Stara cena
122.950,00RSD
Cena
114.290,00RSD
Stara cena
138.959,99RSD
Cena
106.889,99RSD
Stara cena
129.039,90RSD
Cena
99.259,99RSD
Stara cena
101.750,00RSD
Cena
94.590,00RSD
Stara cena
135.590,00RSD
Cena
126.090,00RSD
Stara cena
78.790,00RSD
Cena
73.250,00RSD
Stara cena
130.490,00RSD
Cena
121.350,00RSD
Stara cena
98.350,00RSD
Cena
91.450,00RSD
Stara cena
110.190,00RSD
Cena
102.450,00RSD
Stara cena
119.950,00RSD
Cena
111.550,00RSD
Stara cena
182.750,00RSD
Cena
169.950,00RSD
Stara cena
158.809,99RSD
Cena
122.159,99RSD
Stara cena
103.469,99RSD
Cena
79.589,99RSD
ASUS ProArt P16 OLED H7606WP-RJ083X 16" 3K Ryzen AI 9 HX 370, 64GB, SSD 2TB+2TB, RTX 5070, Win11 Pro
Stara cena
499.999,99RSD
Cena
392.999,99RSD
Stara cena
369.959,99RSD
Cena
284.579,99RSD
Stara cena
119.999,99RSD
Cena
97.599,99RSD
Stara cena
374.129,99RSD
Cena
287.789,99RSD
HP Laptop Omen 17-db1003nm DOS/17.3"FHD AG IPS VRR 144Hz/Ryzen AI 7-350/32GB/1TB/5070 8GB/backlit/2g
Stara cena
368.909,99RSD
Cena
283.769,99RSD
Stara cena
359.999,99RSD
Cena
327.999,99RSD
Stara cena
253.799,00RSD
Cena
247.599,00RSD
Stara cena
107.850,00RSD
Cena
100.250,00RSD
Stara cena
349.099,00RSD
Cena
340.499,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.