MAKITA BO5041 ekscentar brusilica 300W; 125mm
SKU
BO5041
Cena sa popustom
16.989,99 RSD
Cena
24.299,99 RSD
Ušteda
7.310,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
42.889,99RSD
Cena
29.989,99RSD
Ugrađena jedinica za odvođenje prašine za povezivanje na cev za odvod prašine ili Makita usisivača. Veliki kuglični ležaj za povećanu izdržljivost. Za 300° okretna prednja drška vrti kućište motora do željenog položaja, jednom rukom, bez korišćenje alata. Drška i kućište motora su ergonomski redizajnirani. Gumirana mekana drška za veću kontrolu i udobnost. Snažan motor za teške radove. Električna kočnica
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Vrsta | Šlajferice - ekscentar brusilice |
| Snaga uređaja | Do 500 W |
| Bar kod | 0088381607308 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 300 W |
| Broj hodova u minutu | 8.000 - 24.000 min-1 |
| Prečnik ekscentra | 2,8 mm |
| Oscilacije u minutu | 4,000 - 12,000 min-1 |
| Prečnik diska (Ø) | 123 mm |
| Prečnik brusnog diska (Ø) | 125 mm |
| Težina prema EPTA | 1,4 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
750,00RSD
Cena
299,00RSD
Stara cena
19.429,99RSD
Cena
13.589,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.