MAKITA Tračna brusilica 9910 /Šlajferica/
SKU
9910
Cena sa popustom
21.749,99 RSD
Cena
31.099,99 RSD
Ušteda
9.350,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.429,99RSD
Cena
13.589,99RSD
Stara cena
42.889,99RSD
Cena
29.989,99RSD
Stara cena
18.229,99RSD
Cena
12.749,99RSD
Stara cena
17.400,00RSD
Cena
16.500,00RSD
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Sistem za samo vođenje, brusna traka uvek se kreće pravilno, bez dodatnog podešavanja. Najveći kapacitet brušenja. Kompaktna i tiha. Unapređena desna strana za ravno brušenje, čini lakšim brušenje zidova
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Vrsta | Šlajferice - ekscentar brusilice |
| Snaga uređaja | 500 - 1000 W |
| Bar kod | 0088381025409 |
| Snaga | 650 W |
| Dimenzija trake | 457 x 76 mm |
| Brzina brusne trake | 270 m/min |
| Težina | 2,7 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Stara cena
18.229,99RSD
Cena
12.749,99RSD
Stara cena
19.429,99RSD
Cena
13.589,99RSD
Stara cena
65.189,99RSD
Cena
45.589,99RSD
Stara cena
42.889,99RSD
Cena
29.989,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.