MAKITA Ugaona brusilica mala; 1100W; 125mm (GA5040RZ1)
SKU
GA5040RZ1
Cena sa popustom
20.129,99 RSD
Cena
28.789,99 RSD
Ušteda
8.660,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Super Joint System II razvijen za efikasno prigušenje vibracija. Ergonomski najbolja cilindrična ravno za pravo sečenje, koje se postiže sa oblikom kućišta motora i zadnjeg poklopca. Bočna drška za bolju kontrolu. Visoka izlazna snaga. Oblik lak za držanje – unutrašnji držač četkica, ugljene četkice su lako dostupne. Prekidač za kontinuiran rad za smanjenje umora
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Vrsta | Ugaone brusilice |
| Snaga uređaja | 1000 - 1500 W |
| Bar kod | 0088381688321 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 1100 W |
| Broj obrtaja | 11.000 min-1 |
| Unutrašnji prečnik (Ø) | 22,23 mm |
| Prečnik brusnog diska (Ø) | 125 mm |
| Veličina priključka | M14 |
| Težina prema EPTA | 2,4 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.