MAKITA Ugaona brusilica velika; 2.000W; 230mm (GA9050)
SKU
GA9050
Cena sa popustom
21.179,99 RSD
Cena
30.289,99 RSD
Ušteda
9.110,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Stara cena
34.679,99RSD
Cena
24.249,99RSD
Malo kućište reduktora za lako rukovanje i manevrisanje. Okretno kućište može da se posavlja na svakih 90°
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Kofer | Ne |
| Vrsta | Ugaone brusilice |
| Snaga uređaja | 2000 - 2500 W |
| Bar kod | 0088381606073 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 2.000 W |
| Broj obrtaja | 6.600 min-1 |
| Unutrašnji prečnik (Ø) | 22,23 mm |
| Prečnik brusnog diska (Ø) | 230 mm |
| Veličina priključka | M14 |
| Težina prema EPTA | 4,7 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
19.429,99RSD
Cena
13.589,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Stara cena
25.069,99RSD
Cena
17.529,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.