MAKITA Ugaona brusilica velika; 2600W; 230mm (GA9040RF01)
SKU
GA9040RF01
Cena sa popustom
45.209,99 RSD
Cena
64.649,99 RSD
Ušteda
19.440,00 RSD
Na stanju
Prodaje i šalje:
Planeta Sport d.o.o.
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
Stara cena
17.400,00RSD
Cena
16.500,00RSD
Stara cena
19.429,99RSD
Cena
13.589,99RSD
Sistem protiv ponovnog pokretanja sprečava slučajno uključenje i kada je mašina uključena u struju, sa uključenim prekidačem. Okretno kućište može da se postavlja na svakih 90°. Drška s prekidačem zaštićena od vibracija, podesiva za 90°. Odlična za varioce, proizvođače, zidare, za rad na održavanju, bravare/servisere itd.. Lavirintska zaštita motora od prašine i ostataka. Bočni rukohvat za smanjenje vibracije. Meki start. Klizna spojka: bušilica se zaustavlja za zaštitu korisnika i mehanizma od slučajnog zabravljivanja umetka za bušenje
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Makita |
|---|---|
| Dimenzija ploče - trake | 230 mm |
| Kofer | Ne |
| Vrsta | Ugaone brusilice |
| Snaga uređaja | 2000 - 2500 W |
| Bar kod | 0088381607490 |
| Kontinuirana ulazna snaga | 2.600 W |
| Broj obrtaja | 6.600 min-1 |
| Prečnik brusnog diska (Ø) | 230 mm |
| Unutrašnji prečnik (Ø) | 22,23 mm |
| Veličina priključka | M14 |
| Težina prema EPTA | 6,7 kg |
Pogledajte i sledeće artikle
100%
5
(1)
Stara cena
13.569,99RSD
Cena
9.489,99RSD
Stara cena
12.259,99RSD
Cena
8.090,99RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.