NOKIA X30 5G 8GB/256GB, plava
SKU
VMA751G9FI1AL0
Cena sa popustom
36.981,99 RSD
Cena
45.099,99 RSD
Ušteda
8.118,00 RSD
Nema na stanju
Cena dostave:
Vreme dostave:
do 5 dana
Plaćanje do 18 mesečnih rata - Administrativnom zabranom i Banca Intesa karticama. Saznaj više
Poruči i plati ovaj artikal u bilo kojoj prodavnici Planete Sport i ePlanete. Saznaj više
Povrat u roku od 14 dana. Saznaj više
Treba ti pomoć? Kontaktiraj nas
Za listu želja potrebno je da imaš svoj nalog!
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
- Dijagonala ekrana: 6.43"
- Rezolucija:2400 x 1080
- Procesor: Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold & 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver)
- RAM memorija: 8GB
- Interna memorija: 256GB
- Zadnja kamera: 50 Mpix + 13 Mpix
- Prednja kamera: 16 Mpix
- Kapacitet baterije: 4200 mAh
- Garancija: 3 godine
Prikaži više
Specifikacija
| Brend | Nokia |
|---|---|
| Dual SIM | Da |
| Rezolucija prednje kamere | 16 MP |
| Interna memorija | 256 GB |
| Operativni sistem | Android |
| RAM | 8 GB |
| Procesor | Octa Core |
| Rezolucija | 2400 x 1080 |
| Dijagonala (in) | 6.43" |
| Bar kod | 6438409079671 |
Deklaracije
| Naziv, vrsta robe i model | NOKIA X30 5G 8GB/256GB, plava |
|---|---|
| Tip | Smart telefoni |
| Količina izražena u jedinici mere | Komad |
| Poslovno ime uvoznika | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja proizvodnje | Kina |
Pogledajte i sledeće artikle
80%
4.92
(36)
Stara cena
4.610,00RSD
Cena
2.399,00RSD
100%
5
(2)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
80%
4.45
(11)
Stara cena
2.550,00RSD
Cena
1.099,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
4.419,99RSD
Cena
2.699,99RSD
100%
5
(2)
Stara cena
5.999,00RSD
Cena
2.990,00RSD
80%
4.82
(38)
Stara cena
4.719,99RSD
Cena
3.299,99RSD
100%
5
(1)
Stara cena
22.999,99RSD
Cena
14.999,99RSD
40%
2.06
(35)
Stara cena
3.999,00RSD
Cena
1.590,00RSD
100%
5
(3)
Stara cena
4.749,00RSD
Cena
2.490,00RSD
Uspešno poslata recenzija! Hvala :)
Ako si koristio ovaj artikal, podeli utiske.
Ako tek razmatraš kupovinu, a imaš neku nedoumicu, postavi pitanje.
Krenimo sa pisanjem!
Za unos rezencije i postavljanje pitanja potrebno je da se prijaviš na svoj nalog.
Recenzije (0)
-
0 recenzije
0 recenzija
Još uvek nema recenzija za ovaj artikal.
Pitanja i odgovori (0)
Imaš nedoumicu u vezi sa ovim artiklom? Postavi pitanje
0 pitanja kupaca
Još uvek nema pitanja za ovaj artikal.